O společnosti ReloCare
Kdo jsme?

Dana Pick založila ReloCare v roce 2008 poté, co měla sama problémy s přestěhováním se do České republiky. Její vášeň pro pomoc lidem rychle zajistila, že se ReloCare stala jednou z předních imigračních a přestěhovacích společností v České republice. Dnes je ReloCare dobře etablovanou společností, která věří v poskytování kvalitních služeb s pozorností k detailu a transparentní komunikaci. Today, ReloCare is a well-established company that believes in delivering high-quality services by taking care of its clients with attention to detail and transparent communication.

Co děláme?

ReloCare poskytuje širokou škálu služeb v oblasti přestěhování, imigrace a přesunu do České republiky. Spolupracujeme s jednotlivci a personálními odděleními mezinárodních společností v České republice. Poskytujeme také podporu poskytovatelům služeb v oblasti přestěhování a imigrace po celém světě, kteří hledají spolehlivého partnera v České republice pro své korporátní klienty a správce přestěhování (RMC).

Od vedení imigračního procesu, přes schvalování víz a pracovních povolení až po orientační prohlídky a usídlení, jsou poradci ReloCare připraveni pomoci v každém kroku cesty.

Naše transparentní, profesionální a efektivní komunikační systémy jsou navrženy tak, aby ušetřily čas a peníze našim zákazníkům v personálním oddělení a partnerům. Věříme v získávání důvěry zaměstnanců tím, že se o ně postaráme a zajistíme snadný proces imigrace a přestěhování, který se zaměřuje na důkladnou komunikaci a očekávání potřeb a požadavků zaměstnanců.

Co nás odlišuje?

V odvětví, kde komunikace mezi klientem a společností stále představuje výzvu, vytvořila ReloCare robustní komunikační systém, který nám umožňuje zůstat v neustálém kontaktu se svými klienty. Navazujeme komunikaci do 24 hodin, ale většina odpovědí je poskytnuta do čtyř pracovních hodin, což nás řadí nad standardní reakční časy v našem odvětví.

stay connected with us

Jsme otevřeni novým výzvám a spolupráci

Dana Pick, founder of ReloCare.

Dana Pick

Managing Director
Jana Uhlirova ReloCare.

Jana Uhlířová

Operational Manager
Anežka Šimková Relocare

Anežka Šimková

Senior Relocation Consultant
Filip Burian ReloCare

Filip Burian

Team Lead, Senior Consultant
ReloCare Lucie Šimonová

Lucie Šimonová

Travel Document Specialist
Karolína Vacková ReloCare

Karolína Vacková

Team Lead, Senior Consultant
Barbora Podskalská, Business Visa Relocare

Barbora Podskalská

Travel Document Specialist
Soňa Matoušková Relocare

Soňa Matoušková

Junior Immigration Consultant
Tereza Matějovská ReloCare

Tereza Matějovská

Senior Immigration Consultant
Marek Slába ReloCare

Marek Slába

Senior Immigration Consultant
Zuzana ReloCare

Zuzana Mlýnková

Relocation Team Assistant I Administration
Patricia Relocare Immigration assistant

Patrícia Holigová

Immigration Team Assistant