O společnosti ReloCare
Kdo jsme?

Dana Pick založila ReloCare v roce 2008 poté, co měla sama problémy s přestěhováním se do České republiky. Její vášeň pro pomoc lidem rychle zajistila, že se ReloCare stala jednou z předních imigračních a přestěhovacích společností v České republice. Dnes je ReloCare dobře etablovanou společností, která věří v poskytování kvalitních služeb s pozorností k detailu a transparentní komunikaci. Today, ReloCare is a well-established company that believes in delivering high-quality services by taking care of its clients with attention to detail and transparent communication.

Co děláme?

ReloCare poskytuje širokou škálu služeb v oblasti přestěhování, imigrace a přesunu do České republiky. Spolupracujeme s jednotlivci a personálními odděleními mezinárodních společností v České republice. Poskytujeme také podporu poskytovatelům služeb v oblasti přestěhování a imigrace po celém světě, kteří hledají spolehlivého partnera v České republice pro své korporátní klienty a správce přestěhování (RMC).

Od vedení imigračního procesu, přes schvalování víz a pracovních povolení až po orientační prohlídky a usídlení, jsou poradci ReloCare připraveni pomoci v každém kroku cesty.

Naše transparentní, profesionální a efektivní komunikační systémy jsou navrženy tak, aby ušetřily čas a peníze našim zákazníkům v personálním oddělení a partnerům. Věříme v získávání důvěry zaměstnanců tím, že se o ně postaráme a zajistíme snadný proces imigrace a přestěhování, který se zaměřuje na důkladnou komunikaci a očekávání potřeb a požadavků zaměstnanců.

Co nás odlišuje?

V odvětví, kde komunikace mezi klientem a společností stále představuje výzvu, vytvořila ReloCare robustní komunikační systém, který nám umožňuje zůstat v neustálém kontaktu se svými klienty. Navazujeme komunikaci do 24 hodin, ale většina odpovědí je poskytnuta do čtyř pracovních hodin, což nás řadí nad standardní reakční časy v našem odvětví.

stay connected with us

Jsme otevřeni novým výzvám a spolupráci

Dana Pick, founder of ReloCare.

Dana Pick

Managing Director
Jana Uhlirova ReloCare.

Jana Uhlířová

Operational Manager
Filip Burian ReloCare

Filip Burian

Team Lead, Senior Consultant

Lucie Šimonová

Business Visa & A1
Karolína Vacková ReloCare

Karolína Vacková

Team Lead, Senior Consultant