HR Snídaně – Relokace a employee experience

Naše iniciativa vytvořit komunitu HR specialistů a rekruterů pokračuje s novou akcí HR Snídaně! Chceme se s Vámi vzájemně učit a sdílet zkušenosti a tipy ze světa relokace a imigrace.

 

Ještě nás neznáte? Přečtěte si o firmě ReloCare zde.

 

Naše první HR Snídaně se koná 4. 8. 2022 v uvolněném prostředí kavárny mamacoffee, kde s Vámi chceme sdílet aktuality ze světa relokace a jak mohou ovlivnit Váš nábor a retenci zahraničních zaměstnanců.
Diskuzi povedou Head of Relocation Tomáš Zůbek a Head of Immigration Kristýna Richtrová, které doplní HR Manager Kateřina Kracíková z firmy Doosan Bobcat. Společně s Vámi probereme klíčové momenty relokace, jak předejít problémům a jak zajistit zaměstnanci relokaci bez stresu a komplikací, aby u Vás ve firmě zůstal co nejdéle. Chceme mluvit jak o praktických aspektech relokace, jako jsou rozpočty, časové osy a vládní programy, tak i o psychologické straně relokace. Probereme možné následky úspěšné i neúspěšné imigrace na expata, a jak se tyto následky pak mohou projevit v zaměstnání.

 

Zní to zajímavě? Přijďte se s námi seznámit, nasnídat a dozvědět se o prověřených relokačních strategiích, díky kterým jsou zaměstnanci ze zahraničí v Praze a v práci spokojenější.

 

Kdy a kde:
4. 8. 2022 v 8:45
kavárna mamacoffee, Vodičkova 6, Praha 1

 

Harmonogram
8:45 – 9:15 – snídaně a seznámení
9:15 – 10:30 – neformální prezentace a panelová diskuze na téma “Jak ovlivní relokace spokojenost expatů ve firmě?”, relokační a imigrační aktuality od našich expertů a tipy od HR managerky
10:30 – 11:00 – Q&A, rozloučení

 

Kvůli limitované kapacitě akce Vás prosíme o zarezervování místa. Vstup je volný.