Vaše důvěryhodná relokační agentura v Praze

Jsme pražská relokační agentura a nabízíme širokou škálu imigračních a relokačních služeb pro HR, zaměstnance a soukromé klienty stěhující se do České republiky.
O NÁS

Nadšení pro relokaci

ReloCare byla založena Danou Pick v roce 2008 po jejím vlastním stěhování do České republiky. Díky její vášni a nadšení pro pomoc lidem se ReloCare rychle etablovala jako jedna z předních firem v oblasti imigrace a relokace. Dnes je ReloCare známá pro mimořádnou péči, kterou věnuje svým klientům.

Jsme otevření novým výzvám! Pokud hledáte spolehlivého partnera v oblasti imigrace a relokace se stejným přístupem jako my, rádi se s vámi spojíme. 

Kontaktujte nás ještě dnes a do 24 hodin s vámi naplánujeme úvodní konzultaci!

Relocation agency | ReloCare Logo

Dana Pick,
Zakladatelka a ředitelka

Founder of ReloCare, Dana Pick.
NAŠE SLUŽBY

Škála interních služeb pro imigraci a relokaci

ReloCare poskytuje širokou škálu služeb pro firmy, které přesouvají své zaměstnance do Prahy. Nabízíme spolehlivou podporu pro personální oddělení a pomáháme se zahraničními zaměstnanci a s jejich zážitkem před nástupem do práce.

IMMIGRATION SERVICES
Náš imigrační tým zařídí vše od víz a trvalých pobytů po prodloužení pobytů v České republice.
RELOCATION (DSP) SERVICES
Od hledání bydlení a školy po orientační prohlídky a řadu služeb pro usazení, poskytneme Vašim zaměstnancům snadnou a příjemnou relokaci.
BUSINESS VISA SERVICES
Cestujete služebně na konference či schůzky? Obstaráme Vám služební víza pro Vás a Vaše zaměstnance.

Relocation agency in Prague - ReloCare

NAŠE STRATEGIE

Proč relokovat s námi?

Podporujeme personalisty i soukromé osoby. Naše obchodní strategie se točí kolem tří prvků, které nás odlišují od ostatních. Zde je to, co můžete od naší spolupráce očekávat: Here’s what you can expect from our collaboration:

Závazek co nejsnáze relokovat své zaměstnance do Prahy. ReloCare je provede celým procesem a poskytne veškeré informace potřebné k přesunu do České republiky.

Náš tým naváže komunikaci telefonickým hovorem, aby pochopil vaše potřeby. Snažíme se odpovědět na každý dotaz do 24 hodin, nicméně většinou se ozveme mnohem dříve. Pro nás jsou důležité následné kroky, takže vás průběžně informujeme. Podporujeme všechny klienty při plnění jejich povinností včas.

Přestěhování do zahraničí může být náročné! Náš tým to naprosto chápe, a proto se snažíme vyvinout individuální plán pro imigraci a přesídlení našich klientů. Vyvinuli jsme služby, které odpovídají vašim konkrétním potřebám a požadavkům. Spokojenost zákazníka je pro nás jednou z nejvyšších priorit a těšíme se na to, pokaždé předčíme vaše očekávání.

Recenze

Co o nás říjakí klienti