Seminář: Jak na pracovní víza?


Seminář: Jak na pracovní víza?

Pracujete v oblasti HR a chtěli byste rozšířit své znalosti o tom, jak zajistit zahraničním zaměstnancům pracovní vízum? V ReloCare vám rádi pomůžeme! Kromě zajištění celého procesu žádosti o víza do České republiky a dalších zemí pořádáme také vzdělávací semináře zaměřené na hlavní imigrační procesy pro občany zemí Evropské unie a občany ze zemí mimo EU.

Harmonogram

  • 09:30 – Úvod, orgány v imigračním řízení, povinnosti zaměstnavatele, dokumenty
  • 10:30 – Přestávka na kávu
  • 10:40 – Zaměstnávání cizinců ze zemí Evropské unie + cizinců ze zemí mimo EU, vládní projekty
  • 11:45 – Přestávka na kávu
  • 11:55 – Rodinní příslušníci, jednatelé, studenti
  • 12:30 – Q&A, ukončení semináře

Termín semináře

  • Napište nám, připravíme termín semináře dle vašich časových možností

Seminář se koná na adrese Business Centrum Klamovka, Plzeňská 155/113, Prague 5 – Košíře

Naše semináře jsou vedeny jak v češtině, tak i v angličtině. Naším cílem je pomoci HR personalistům zjistit, jak mohou usnadnit proces vyřízení pracovních víz svých zaměstnanců a jejich rodin při stěhování do České republiky.

 

 

Proč se zúčastnit?

HR profesionálové v mezinárodních společnostech se často snaží usnadnit svým zahraničním zaměstnancům stěhování do České republiky. Stěhování se do jiné země je vždy velkým krokem a v této fázi je rozhodující dodržení stanovené časové osy. Většina odborníků v oblasti lidských zdrojů čelí řadě překážek, které mohou vyřízení víz zpozdit. 

Účast na imigračním semináři vám pomůže pochopit základní aspekty imigrace do České republiky. Poskytne vám základní pochopení očekávaných harmonogramů a překážek spojených s vyřízením pracovních víz. Tyto informace využijete k lepšímu plánování procesu přestěhování zahraničních zaměstnanců. Kromě toho vám také pomůžeme najít systém, jak se orientovat v hlášení změn a včasném prodloužení víz cizinců, kteří již na území České republiky pobývají. Tím zajistíte, že pobyt vašich zahraničních zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků bude na území České republiky po celou dobu legální.

A co víc, můžete s našimi odborníky sdílet vlastní zkušenosti či se zeptat na postup při získávání víz pro své nové i současné zaměstnance. Naši odborníci vám rádi pomohou tak, abyste pro své zaměstnance zajistili hladký průběh celého procesu.

Jak se přihlásit?

Každý seminář má omezenou kapacitu (6 míst). Vždy se s námi můžete spojit a zjistit, kdy se bude konat příští seminář, a zaregistrovat se. Pro rezervaci místa prosím klikněte zde.
Cena semináře je 2 500 Kč.

V případě dotazů můžete kontaktovat Kristýnu na emailu kristyna@relocare.cz nebo na telefonu: +420 608 874 860.

Kristýna Richtrová
Head of Immigration

kristyna@relocare.cz
+420 608 874 860