NAŠE SLUŽBY
Co Vám nabízíme

Společnost ReloCare poskytuje širokou škálu služeb v oblasti imigrace, relokace a poradenství jak pro mezinárodní, tak lokální společnosti. Zaměřujeme se především na podporu personálních oddělení při přemisťování zahraničních zaměstnanců do České republiky.

Přejímáme plnou odpovědnost za imigrační i relokační proces, přímou komunikaci s HR, s klienty i zapojenými úřady. S klienty navazujeme vztah naplněný důvěrou. Naším cílem je spokojený klient, který ví, že je o něj dobře postaráno jak v oblasti zajištění víz, hledání bydlení, tak i při výběru škol pro děti.

IMIGRAČNÍ SLUŽBY
Naše imigrační služby jsou zaměřeny na zjednodušení imigračního procesu zaměstnanců, kteří jsou přemisťováni do České republiky ze zahraničí.
PORADENSKÉ SLUŽBY V OBLASTI RELOKACE (DSP)
Cílem našich relokačních a poradenských služeb v oblasti relokace je umožnit vašim zaměstnancům, aby se v České republice co nejlépe zabydleli.
ZAJIŠTĚNÍ VÍZ PRO SLUŽEBNÍ CESTY
Úspěšné absolvování školení, účast na konferencích, provedení auditu či jednání s partnery nebo klienty v zahraničí, to vše vyžaduje získání víza za účelem obchodní cesty („obchodního víza“). Můžeme vám při tom pomoci!
VZDĚLÁVACÍ SLUŽBY PRO PROFESIONÁLY Z OBLASTI HR
Pořádáme vzdělávací semináře, které představují profesionálům z oblasti HR nejdůležitější aspekty týkající se imigračního procesu.
KONZULTAČNÍ SLUŽBY PRO STARTUPY
Nabízíme poradenské služby startupům a mezinárodním společnostem. Provedeme vás postupem imigrace a relokace.
SLUŽBY MEZINÁRODNÍHO STĚHOVÁNÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY
Při stěhování do České republiky vám pomůžeme s organizací dopravy vašich osobních věcí.