Online schůzka pro příchozí: Jak se připravit na stěhování do České republiky?

Stěhování do zahraničí může být vzrušující, ale zároveň obtížné a náročné. Pokud se v nejbližší době chystáte přestěhovat do České republiky, určitě máte mnoho otázek, ale ne dostatek odpovědí. Pravděpodobně existuje spousta věcí, na které vás ani nenapadlo se zeptat.

Není však třeba propadat panice.

Rezervujte si online sezení pro nově příchozí od ReloCare a získáte okamžitý přístup k mnoha užitečným informacím a tipům, které vám pomohou mnohem snadněji zorganizovat své záležitosti a usadit se v České republice.

Proč si zarezervovat naši online schůzku?

Většina lidí, kteří se chtějí přestěhovat do České republiky, ji obvykle nejdříve navštíví na orientační prohlídku. Během této návštěvy si mohou vyhledat domy k pronájmu, najít vhodné školy pro své děti a seznámit se s životem v Praze. To pomáhá objasnit mnoho nejasností spojených se stěhováním a umožňuje vám to být si jistější svým stěhováním.

Bohužel vzhledem k omezení cestování ze strany COVID-19 a celkovému důrazu na sociální distancování je v současné době takové cestování obtížné.

Na pomoc vám společnost ReloCare připravila exkluzivní online schůzku, která vám pomůže dozvědět se více o stěhování do České republiky. Můžete očekávat, že se videohovor bude zabývat širokou škálou témat, například jak hledat bydlení, jak funguje trh s pronájmy, jak si můžete pořídit internetové připojení, jak fungují veřejné služby, navazování kontaktů, tipy pro životní styl a další.

Rezervujte si naši online schůzku ještě dnes a buďte o krok blíže k hladkému přestěhování do České republiky!

Jak naše online schůzky fungují?

Online schůzka pro nově příchozí proběhne s Danou Pick, zakladatelkou a ředitelkou ReloCare. Půjde o 90minutový online hovor vedený v přátelském duchu a s porozuměním pro veškeré dotazy, které můžete mít. Nabízíme přátelské prostředí a povzbuzujeme účastníky, aby kladli otázky, které jim mohou usnadnit stěhování.

Můžete také očekávat, že zdarma obdržíte elektronickou knihu ReloCare Welcome eBook, která obsahuje další informace s mnoha tipy, které nebyly probrány během hovoru.

Program videohovoru

Na této schůzce se dozvíte vše, co potřebujete vědět:

  • Nájemní trh v Praze. Odpovíme na otázky týkající se různých oblastí a čtvrtí, hledání nájemního bydlení, vašich práv a povinností jako nájemce, občanského zákoníku, nájemních smluv a sjednávání nájemného, placení provizí realitním kancelářím, co očekávat od předání, jak fungují inženýrské sítě, jak zřídit internetové připojení a mnoho dalšího.
  • Životní styl v Praze. Navazování kontaktů, posilovny, stravování, rozvoz jídla, kina, hlavní atrakce atd.
  • Zdravotní péče a pojištění.
  • Auto. Řidičský průkaz, koupě/pronájem auta, parkovací povolení.
  • Děti. Co byste měli vědět, když vychováváte děti v České republice.

Součástí bude také sekce otázek a odpovědí. Své dotazy můžete zaslat předem při vyplňování přihlášky.

Cena: 80 EUR / 90 min

Vše, co byste měli vědět před stěhováním

Let me share with you my experience and knowledge as ReloCare Founder and Managing Director since 1999.

I have been an expat in the Czech Republic for over 20 years, an entrepreneur, a mother, a dog owner and in my past a student. I am sure I can contribute to making your relocation stress-free and a happier journey!

Book a Pre-Arrival Coaching Session with me and I will guide you through the steps with care and in a friendly manner.

– Dana Pick