O SPOLEČNOSTI RELOCARE
Kdo jsme?

Společnost ReloCare založila Dana Pick v roce 2008, aby pomáhala lidem při překonávání potíží, s nimiž se setkávají při stěhování do České republiky za účelem hledání pracovních příležitostí. Danina snaha pomáhat lidem byla základním kamenem, na kterém postavila úspěch společnosti ReloCare. Dnes je ReloCare zavedenou společností zaměřenou na poskytování kvalitních služeb prostřednictvím péče o klienty s důrazem na detail a jasnou komunikaci. Rádi se ujímáme nových úkolů a spolupracujeme se společnostmi, jež mají stejně jako my za cíl: poskytovat hodnotné služby.

Čím se zabýváme?

ReloCare poskytuje celou škálu služeb v oblasti relokace, imigrace a stěhování do České republiky. Primárně spolupracujeme s personálními odděleními mezinárodních společností v České republice. Naše služby jsou určeny i ostatním poskytovatelům relokačních a imigračních služeb z celého světa, kteří hledají spolehlivého partnera v České republice pro své korporátní klienty a společnosti zajišťující relokace.

Tým společnosti ReloCare je připraven pomoci při každém kroku: provází klienty procesem imigrace, pomáhá jim při získávání víz a pracovních povolení i při seznámení se s vybranou lokalitou a zabydlováním.

Čeho chceme dosáhnout?

Poskytujeme spolehlivou podporu společnostem, které chtějí zaměstnat zahraniční zaměstnance v Praze a v celé České republice. Naše transparentní, profesionální a efektivní komunikační systémy jsou navrženy tak, aby šetřily čas a peníze našich partnerů, personálních oddělení i klientů. Důvěru zaměstnanců a jejich zaměstnavatelů získáváme tím, že se o ně pozorně staráme, pečlivě komunikujeme a předjímáme jejich potřeby a požadavky.

Čím se odlišujeme?

V odvětví, kde je komunikace mezi klientem a společností stále náročným úkolem, vypracovala společnost ReloCare pevný systém komunikace, který nám umožňuje být v neustálém kontaktu s našimi klienty. Rozsáhlý souhrn protokolů zahrnuje správně načasované sledování postupu imigračních procesů a návazných relokačních kroků. Komunikaci s klientem navazujeme do 24 hodin; obvykle však odpovídáme během pouhých 4 pracovních hodin, to znamená výrazně rychleji, než je v odvětví běžné.

zŮSTAŇTE S NÁMI VE SPOJENÍ 

Společnost ReloCare je otevřena novým spolupracím

Dana Pick

Founder, Managing Director & Head of Relocation

Jana Uhlířová

Head of Immigration

Anežka Šimková

Deputy Head of Relocation

Filip Burian

Immigration Consultant

Lucie Šimonová

Business Visa Consultant & Accounting

Josefine Storková

Communications & Marketing Specialist

Alexandra Klokočková

Junior Immigration Consultant

Adam Janas

Senior Immigration Consultant

Eliška Formánková

Relocation Consultant

Michal Lalák

Junior Relocation Consultant

Soňa Matoušková

Immigration Assistant
13
KARIÉRA V RELOCARE
Chceš se k nám přidat?

Immigration & Relocation Compliance Assistant (Startovní pozice pro kariérní růst)

Jsme tým 12 mladých a dynamických lidí z ReloCare. Poskytujeme imigrační a relokační servis klientům ze zahraničí, kteří se stěhují do České republiky za prací. Mezi naše klienty patří zaměstnanci společností jako jsou Coca-Cola, Facebook, ExxonMobil nebo Škoda Auto.   Nyní mezi sebe sháníme někoho, kdo umí anglicky a rád by nastartoval kariéru na juniorní […]

Placená stáž v ReloCare

Stěhování do cizí země je bezesporu dobrodružství, ale je to také proces, který sleduje jasně daná pravidla (i když občas je to také tak trochu freestyle). V ReloCare pomáháme cizincům s přesunem do České republiky, aby vše proběhlo, jak má. ReloCare nabízí placenou stáž v imigračním oddělení. Chceš se stát součástí mladého a pohodového týmu? […]